Переобтяжені національною свідомістю хочуть закрити Могилянку

Єгор Стадний—17 грудня 2010

Виявляється, Києво-Могилянську академію недолюблюють не тільки комуністи, а й доморощені поцріоти. Вони пішли далі Петі Симоненка і вимагають закрити Могилянку цілком і повністю.

ЖЖ-юзер gorlohvat в записі від 15 грудня 2010 розкрив нам всю правду про Академію, яка являє з себе ніщо інше як «розплідник толерастії, лівацтва, фемінізму, наркоманії та жидолюбства».

А свіженький запис юзера kostyantyn1979 в ком’юніті ua_nazionalism настільки ідеологічно правильний, що ми опублікуємо його повністю:

Брати і сестри! Панове українці!
Ми, представники українських патріотичних організацій та патріотично налащтованої громадськості, науковці, журналісти, митці, підтримуємо рішення Міністерства освіти та науки України щодо ліквідації так званої НАУКМА, як навчального закладу, існування якого протирічить законодавству української держави. При цьому вважаємо за доцільне наголосити на тому, що НАУКМА порушує не лише українське законодавство, але є не тільки й не стільки навчальною та науковою установою, скільки фактично ворожим центром по боротьбі з українською культурою та історією.
НАУКМА продукує ревізію української історії, зокрема, такої події як Велике Козацьке Повстання під проводом Богдана-Зиновія Хмельницького.
Згадану подію псевдонауковці з НАУКМА на чолі із  «професором» Н. Яковенко намагаються представити як  «етнічні чистки», що суперечить не лише історичним фактам, але й здоровому глузду.
Заангажованими псевдонауковцями на чолі з Н. Яковенко також пропонується звести суто до  «етнічних чисток» Визвольне Гайдамацьке Повстання Коліївщину під проводом Максима Залізняка та Івана Гонти, а героїв українського народу — гайдамаків — визнати злочинцями, бандитами.
Славні лицарі українського народу, українське козацтво в підручниках та монографіях «професорів» НАУКМА подаються як позбавлені честі й гідності дикуни, «татарські здобичники», вся діяльність яких полягала в примітивному розбійництві.
Величну пам’ятку староукраїнської лицарської літератури ХІІ століття, епос княжої доби «Слово о полку Ігоревім», якому нема рівних у Центрально-Східній Європі, псевдонауковцями НАУКМА на догоду ворожим Україні силам пропонується проголосити підробкою.
Цинічним та антинауковим є ставлення іншого «професора» НАУКМА — Я. Грицака — до Визвольних Змагань української нації ХХ століття. Він відмовляє Українській державі в праві на існування, а вітчизняних борців за свободу, незалежність і державність він упереджено й безпідставно трактує як бандитів, убивць, терористів. При цьому заперечується законне право української нації мати власних національних героїв.
У наукових працях, виданих під егідою НАУКМА, заперечується потреба українського народу в державності та його право на створення власної незалежної соборної суверенної держави. Натомість пропагуються позитивно оцінені псевдонауковцями НАУКМА зрадництво, угодовство й колабораціонізм як взірець для поведінки українця майбутніх поколінь.
Викладачі НАУКМА відверто стали на позиції невизнання української історії, культури та державності.
До того ж, в самій НАУКМА активно пропагуються статеві збочення та наркотики.
В культурному центрі НАУКМА звичаєвими стали покази кінострічок, у яких пропагується стиль життя сексменшин, за активної участі викладачів та студентів НАУКМА проводяться марші за легалізацію наркотиків, що не може не викликати занепокоєння.
За підтримки НАУКМА публікуються антології творів гомосексуально-порнографічного змісту.
Вважаємо, що вище наведеного достатньо, аби припинити існування НАУКМА. Якщо влада зволікатиме із ліквідацією цього закладу, який перетворився на кубло українофобів, збоченців та дегенератів, ми знимаємо з себе відповідальність за можливі негативні наслідки подібного зволікання.
Уклінно просимо всіх свідомих українців, яким небайдужа доля України, української нації та культури, приєднатися до цієї відозви.

Здається, це все ж таки не стьоб, а відвертий кретинізм. Націоналісти завжди доставляють комуністичними єдиноправильними екскурсами в історію, тому ці пєрли варті лишень сміху.

Цікаво інше: образ Могилянки змінюється. Мудрі люди кажуть: «Якщо на тебе нападають з одного флангу— твоя позиція не дуже міцна, якщо ж з різних сторін—ти на правильному шляху». Не знати, чи воно насправді так, але старий міф про «націоналістичну» Могилянку тріщить по швам.

Коментування вимкнено

Я вже писав там, напишу ще тут.

>> “Звернення українських патріотів”
“Звернення хворого на голову поцрєота”
Fixed.

kostyantyn1979 – людина, хвора на голову, причому без шансів на видужання. Давно відомо.

by Денис on 17/12/2010 at 19:26. #

Нехай ще пише, я давно так не сміявся :)

by Юрій Опаренко on 17/12/2010 at 19:30. #

классс
це просто неймовірно
на стільки хворої людини ви ще не чули!!!!
хахах

by Микита Сафроненко (Староста ФЕНа) on 17/12/2010 at 20:18. #

Та це Ви хворі на голову! Хто Вам дав право анонімно ображати людину за її патріотичні погляди?
Хочете висловитися – назвіться повністю, а не ховайтеся за анонімністю! Дійсно, самі лише боягузливі гомосексуалісти.

by Oksana on 16/01/2011 at 13:35. #

Це провокація, ви і далі будете публікувати провокативну фігню? Сходімо на сайт Української Правди, там за коментарями ніхто не слідкує, іноді відписувальники видають опуси не гірше цього. І що, хтось це всерйоз сприймає?

by Олексій Зд on 17/12/2010 at 19:40. #

Олексію, є дві цілі цього посту. Перша – інформувати, що є такий факт, який, як на мене, є досить актуальним з огляду на ряд обставин.
Друга – донести головну думку, яку ніхто ні звідки не передруковував, і ви можете її прочитати в останньому абзаці.

by Єгор Стадний on 17/12/2010 at 19:55. #

ну хоч якась правда є в словах цього хворого?
типу про вчителя історії про козаків чи ще щось?
ммм… (як каже Брюховецький)

by Микита Сафроненко (Староста ФЕНа) on 17/12/2010 at 20:20. #

Чому зразу хворий? Це ви хворі зі своїми хвилинами мовчання в пам”ять про Лохокост та антологіями гей-літератури!

by Oksana on 19/01/2011 at 08:48. #

Насправді це дуже сумно( Навіть провокацію потрібно комусь написати. Люди подуріли вже

by Ольга Іжик on 17/12/2010 at 20:40. #

ололошечка

ну такого я не очікувала… уявляю Пашкова, що йде з плакатом “Скажи наркотикам -ТАК” (годі розмовляти з наркотиками, до речі)

або Чорнея з Дяченко, що пропагують кінострічки про моногамію…

це брєд! повнєйший!
навпаки! могиляночка піднімає національний дух!

це просто нереально фейловий пост!

by Т.С. on 17/12/2010 at 20:42. #

Дитинко, не моногамія, а гомосексуалізм)))))

by Воєн on 17/12/2010 at 22:08. #

ги, надіслав лінк єгору, а вже через кілька годин це вже тут)

by habak on 17/12/2010 at 21:06. #

Пост, як не дивно, не ставить цілі напасти)
Це є тролопровокація, розрахована на коментарі в цей самий ЖЖ.

by Олексій Зд on 17/12/2010 at 21:08. #

Мета допису—посміятись. Я ніколи не сперечаюсь з душевнохворими і нікому не рекомендую.

by Юрій Опаренко on 18/12/2010 at 09:45. #

Не знаю, що ви всі заладили, і що такого провокаційного в пості.
Всі факти написані в Могилянці існують. Фільми дійсно крутять. Історики дійсно виступають (окрім Мицика, здається; хоча, може, ще є опозиціонери) проти творення національних міфів, героїв і т.д., а це м’яко кажучи ускладнює творення нації і національної держави.
Інша справа – як всього цього ставитися. І тут можуть бути різні теорії, точки зору, жодну з яких не можна довести, але одна з яких представлена в цьому пості.
Нормальна, логічна думка в рамках дещо радикальнішого крила націоналістів і консерваторів.

by Firelock on 17/12/2010 at 21:34. #

ти хто?

by habak on 17/12/2010 at 21:45. #

ти хто 2?

by Єгор Стадний on 17/12/2010 at 22:10. #

єгор, ти хто?))))

by пацик on 17/12/2010 at 23:56. #

я гаук)))

by Єгор Стадний on 18/12/2010 at 09:19. #

Дякую!

by Oksana on 16/01/2011 at 13:28. #

Vsi “fakty” vyjanuti z kontekstu. Nehaj avtor dastj posylannja na naukovi praci, podii(napryklad marshi), z komentarjamy jak orgaizatoriv, tak i jihnih oponentiv

by Adialia on 17/12/2010 at 22:29. #

хлопці, нашо таке взагалі постити і коментувати? гадаю нам не варто реагувати на неадекватне світосприйняття. тим більше якогось назі-бидла.

by пацик on 18/12/2010 at 00:00. #

заздрю тобі
мені так і хочеться якось відреагувати

by Нармэк on 18/12/2010 at 16:53. #

Бугага. Та у нього ЖЖ, як у офісної блондинки. Какая-ти-руна, какой-ти-деймон, какого-размєра-твоя-піпіська (вибачте на слові).

by Ден Євтухов on 18/12/2010 at 11:34. #

люди, не піддавайтеся на провокації!тільки так можна назвати це звернення.
вже свого часу організовувалися “патріотичні” звернення в підтримку Табачника…це не тк давно було, згадайте.
Зараз йде планомірна акція влади по нищенню Могилянки, цей лист – один з кроків!
тому по-переше, не варто казати, що автор не сповна розуму – це добре спланована і методично виконана акція ідіотів, що нищать нас. не варто недооцінювати ворогів..тримаймося!

by Макс on 19/12/2010 at 17:33. #

Читать это и страшно, и смешно. Дебильная до горя ситуация в нашей стране имеет место.

by Ласточкин хвост on 20/12/2010 at 23:33. #

Ха, не чули ці придурки як Івашина на лекції зачитує уривки з “Сексуального життя Катрін М.”! От тоді я б на них подивився. А мудрі люди це в нас Грицак, я так поняв.

by Монголоїд on 22/12/2010 at 21:13. #

а ти думаєш грицак класик?)))

by Єгор Стадний on 22/12/2010 at 21:20. #

Ця стаття навіть не заслуговує ніякої уваги та реакції, бо, вибачте, не уявляю, якої освіченості людина писала це.. Схоже на “статтю на замовлення з базарним жаргоном”, усе на емоціях,а не на фактах… якась придумана зі стелі інформація… Які наркотики, яка порнографія? Побійтеся Бога, це ж звідки ви взяли таке? Може й докази покажете? Це так само смішно, як, наприклад, пересічна людина доводить могилянцю, що в НаУКМА є плакати “Не розмовляйте російською”))))

by Valeriya on 22/12/2010 at 22:01. #

Так про російську мову—це правда:

by Юрій Опаренко on 22/12/2010 at 22:10. #

мені подобається, що фраза на табличці написана саме українською мовою!)))))

by Микита Сафроненко (Староста ФЕН-1) on 23/12/2010 at 21:10. #

Перепрошую, але з якого дуба Ви впали?
навіть не так, Ви вчитесь в Могилянці? Чи може викладаєте?
Я чомусь впевнений, що це не так… А оскільки я вчусь в Могилянці, і саме на історичному факультеті, і саме в професора Яковенка, який вчить не вірити в не підтвердженні теорії, легенди, твердження інших людей, які не жили в певний час. І не підносити будь яку подію до рангу * героїв українського народу* чи до * Велике Козацьке Повстання*, лише задля того, щоб виділити Україну з-поміж інших. Це його робота, він історик, можливо Ви цього просто не розумієте, але будь-яке намагання побудувати історію свого народу на не підтверджених фактах лише пришвидшує крах останньої. І пан Яковенко намагається не використовувати такі широкі поняття, як етнічний,«етнічні чистки»…
Щодо фільмів,так, ця практика дійсно є. Але, ми не школярі ніхто ніколи і нікого не примушує ходити. До того ж, це ініціатива не університету, а окремих гуртків…І фільми не обов’язково про життя сексменшин, вони про сучасні проблеми людства.
А тепер до найпозитивнішого,той хто хоч раз був у стінах Києво-Могилянської Академії, спитайте чи їх бува не накачували наркотиками, чи статевими збоченнями(цікаво,що на думку автора статті, пропогандують лесбійство, а розводять статеве збочення, хоча куди мені до тих тонкостей) ).
Або цей шматок *перетворився на кубло українофобів, збоченців та дегенератів*, це вже не смішно. Шановний Єгоре Стадний(якщо це справжне ім’я) може перед тим, як ображати честь і гідність такого поважного закладу, не маючи жодних конкретних доказів Ви прочитаете декілька книг з етики.
З повагою Євгеній.

by Євгеній 77777 on 27/12/2010 at 16:35. #

Шановний Євгенію, в таких випадках якось не зручно вказувати на очевидні речі, але все ж аби Ви уникали таких непорозумінь надалі, я напишу для Вас.

1) Ви помилково приписали мені авторство постів в ЖЖ. Все що написано про НаУКМА, Яковенко і Грицака належить авторству:
http://gorlohvat.livejournal.com/125759.html
http://community.livejournal.com/ua_nazionalism/191873.html
2) ми цитуємо ці пости з “належним” стьобом, який певно не помітили лише Ви.
3)в НаУКМА немає історичного факультету
4)професор Яковенко – пані, якщо ви дійсно студент-історик в НаУКМА – це вам конче варто знати.

Тепер не очевидні або не дуже очевидні:
1)я таки є студентом НаУКМА (власне, я вчусь на гуманітарному факультеті – спеціальність історія)
2)я дуже сильно поважаю пані Наталю.

by Єгор Стадний on 28/12/2010 at 15:01. #

Я згодна з авторами звернення. Дійсно, всі ці факти мають місце, а катедру історії України очолює люта україножерка Наталя Яковенко, яку тіпає від самої згадки про козаків. Ярослав Грицак теж давно всіх дістав. У Польщі, на яку Яковенко молиться, науковцям, що висловлюють антидержавницькі погляди, дають ногою під зад.

І ЖЖ цього хлопця зовсім не неонацистський, він не містить згадок про НСДАП. Звичайний український науковець, консервативних і націоналістичних правих поглядів, але в нашій державі це поки що не заборонено. Невже критика Яковенко вже є підставою для навішування ярликів?

by Oksana on 16/01/2011 at 13:33. #

това, което търсех, благодаря

by knondistorots on 15/03/2011 at 16:25. #

Buy Cheap Tramadol

by Buy-Cheap-Tramadol on 25/03/2011 at 00:06. #

Buy+Cheap+Tramadol

by Buy+Cheap+Tramadol on 25/03/2011 at 00:09. #