Сергій Квіт у рейтингу найвпливовіших людей України

Юрій Опаренко—17 грудня 2010


Вчора журнал «Фокус» оприлюднив свій щорічний список «200 найвпливовіших людей людей України». Цього року Сергій Миронович вперше з’явився в рейтингу і одразу посів 182-ге місце. В список також потрапили ректор КНУ ім. Тараса Шевченка Леонід Губерський (181-ше місце), ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський (187-ме місце) та ректор Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій (189-те місце).

З повним списком можна ознайомитись тут.

Коментування вимкнено

Рейтинг починається з зека, закінчується – боксером, нормально для нашої країни певно

by Валерка Веселка on 17/12/2010 at 13:56. #

ха, що цікаво, так це те, що квіт ділить цей почесний 182-ий щабель з нестором івановичем шуфричем.

by mike on 17/12/2010 at 15:54. #

А пані Амельченко є у десятці найкращих викладачів України:)

by Богдан Левчук on 17/12/2010 at 19:24. #

Звичайні зеки в список не потрапляють ок?
До речі, заслужені місця на вершині рейтингу зайняли Єлена Лукаш, Борис Колєсніков, Анатолій Толстоухов, Федір Ярошенко та Олег Тягнибок.
Рейтинг складений точно, як на мою думку.
Чим кому Шуфрич не подобається?:)

by Олексій Зд on 17/12/2010 at 19:30. #

Хтось на Кличка гонить, Веселко?

by Льоха М on 17/12/2010 at 19:34. #

колись брюх розповідав класний анекдот про рейтинги, де йшлося про те, як в ссср і в америці висвітлювали результати забігу президентів країн

by Саб зіро on 17/12/2010 at 20:49. #

О! Так розкажи!

by Юрій Опаренко on 17/12/2010 at 20:55. #

Анекдот Брюха:
Рейган біжить стометровку з Брежневим.
Рейган, звичайно, переміг.
Американські газети пишуть: Президент Сполучених Штатів Америки обігнав лідера Радянського Союзу.
Радянські газети пишуть: Генеральний секретар КПРС у поєдинку з лідерами капіталістичного Заходу посів почесне друге місце, слава партії!

by Олексій Зд on 17/12/2010 at 21:11. #

я не хочу жити в країні з такими впливовими людьми

я не хочу, щоб в моїй країні срібний призер серед впливових людей говорив “потняки податків” замість “платники податків”

це дупа. просто дупа.

by Мирося on 18/12/2010 at 21:22. #

Хай говорить)
Ми всі не ідеальні, нехай найгірше в Азарова буде його мовлення, це найкращий варіант)
У кінці кінців філолога з професійним мовленням знайти можна будь-де. Але іншого такого фіскала та управлінця годі шукати! Янукович його явно не за чітку телевимову прем’єром призначив.

До того ж, там погано чути на запису. Насправді він сказав “платники”, тільки викривлено. Придивляймося краще до суті того, що він говорить, критикуймо (і нещадно критикуймо!) за дії, а не за мову.

by Олексій on 19/12/2010 at 23:00. #

нє, дружочок.
я не кажу шо він має бути ідеальним, але не знати державну мову – це стид. йобаний стид, вірніше кажучи.
я не знаю які таланти фіскала і управлінця ти в ньому побачив. але спираючись на те, що ти вважаєш табачника і бузину своїми улюбленими авторами, я думаю ця наша розмова толку мати не буде.
азаров і янукович – це сором нашої країни. головний посил мого повідомлення. дякую за увагу)

by Мирося on 19/12/2010 at 23:06. #

Так, настільки ж улюбленими, як Страуда, Гумільова, Ґолдінґа, Кодряну) Ми ж можемо читати те, що нам подобається, чи не так? Це не означає, що ми погоджуємося з усім, що читаємо, але є за що читати того ж Табачника. У кінці кінців, слід знати, за що його критикуєш. Ми для того і здобуваємо освіту, щоб висловлювати думку щодо того, що ВЖЕ прочитав.
Фіскал та управлінець з багатолітнім стажем визнаєтсья в Азарові усіма періодичними виданнями, які я читав, від “Сьогодні” до “Українського тижня”. Усі по-різному оцінюють його діяльність, зате його багатолітній досвід (в т.ч. керівника податкової служби України) ніхто не віднімає і не заперечує. Янукович не поставить кого попало прем’єром, ось про що я. Якщо опозиція знайде настільки ж досвідчену, але ще й до того грамотну, патріотично налаштовану та нейтральну до політичного середовища, я сам буду за те, щоб Азарова скоріше зняли з поста прем’єра. Але зараз він організовує роботу всього Кабміну. Добре чи погано це – інша розмова.
У кінці кінців, я що, дуже схожий на впертого радикала, який буде відстоювати свою думку не враховуючи будь-яких інших?) У мене склалася думка щодо Табачника, Азарова, Бузини ВИКЛЮЧНО на основі аналізу їх відповідно історико-політичних статтей, дій на пості та політичної аналітики.
І ще, я вважаю Табачника одним із улюблених (НЕ єдиним) АВТОРІВ, а не міністрів, зваж на це!

Щодо Азарова моя думка все ще не змінилася. Державну мову йому знати не обов’язково. Він чиновник, а не політик. До того ж йому явно складно її вчити (але вчить!), і звільняти його лише на цій підставі ніхто не збирається. Будемо ставитись до всього по-філософськи.

by Олексій on 20/12/2010 at 23:49. #

Гм, до того ж міністр Табачник як мінімум поганий.

by Олексій on 20/12/2010 at 23:51. #