Інтерв’ю з головою оргкомітету «Міс КМА 2010» Аньою Стретович

Юрій Опаренко—9 грудня 2010


В понеділок ввечері після чергової репетиції конкурсу нам вдалося зловити Аню і витягнути з нею всю правду про «Міс КМА 2010». Тільки з цього інтерв’ю ви дізнаєтесь, як відбирали конкурсанток і які квоти були в кожного факультету, що це гурт «Платіна» і хто обере найкращу дівчину Могилянки.

—Почнемо з першого і найбільш банального запитання: чому екологія?
—Нууууу. Ми живемо в такому важкому часі, важкому світі. Насправді, влітку було так спекотно, взимку так холодно, шо ми вирішили, шо екологія вже ні к чорту і треба щось міняти. Міняти треба тим, щоб кожна людина трохи більш екологічно поводилась: вимикала світло, воду. І ми вирішили, що цим конкурсом ми донесемо думку до людей, що треба жити екологічніше, наприклад користуватись кульковими дезодорантами замість роликових (сміється). Це була одна з тем фотокарток, доречі.

—А чому такі дорогі квитки на конкурс? І куди підуть зібрані кошти?
—Квитки на конкурс недорогі в порівнянні зі Скаєм, а ще в нас є варіація від 30 до 60 грн.

—А куди підуть гроші?
—У нас гроші ідуть, по-перше, щоб конкурс взагалі відбувся, щоб все було екологічно і красиво. По-друге, якщо все-таки залишаться якісь гроші після конкурсу, то ми збираємось відвідати дитячий будинок в місті Умань, відповідно гроші виручити їм на подарунки, іграшки, одяг.

—Але гроші можуть не залишитись?
—Скоріше всього, ні, не залишаться. Бо нам ніхто нічого не дає.

—У вас так багато спонсорів. І ніхто не дає грошей?
—До кого не звертаєшся, всі відповідають: «Ну ми можемо тільки квиточки вам надати, подаруночки…» «Юнона» дає нам плаття, «Ajour»—купальники, «Fashion Look» вчить конкурсанток ходити, «Майстер» робить фотосесію і макіяж, «Release» дає абонемент на одне заняття. Всі подарунки фактичной йдуть на дівчат, грошей ми не отримуємо.

—Що робить «Міс КМА» протягом року? Ось вона виграла конкурс, і що вона має робити, чим займатись? Чи цей титул є лише символічним?
—Ну, наприклад, якщо все-таки організується «Міс Студентська Краса Києва», то наша Міс буде брати в ній участь. А взагалі «Міс КМА» нагороджує «Містера КМА», який буде наступного року.

—Які труднощі були з організацією конкурсу?
—По-перше, люди думають, що це все нікому не потрібно, і тому не сильно поспішають нам в цьому сприяти. Ну типу «навіщо вам там Міс треба, ви ж всі вчитеся?». Як сказала мені представниця «Fashion Look», в КПІ учасниць знімали з пар, вони всі сумлінно ходили на репетиції, а у нас же у всіх заліки, всілякі контрольні, іспити. Нам навіть залу не завжди надавали, одного разу ми були вимушені проводити репетицію на першому поверсі 4 корпусу. Адміністрація нам теж не дуже сприяє.

—Чи можна стати «Міс КМА» через ліжко?
—Звісно. Вранці прокидаєшся, встаєш з ліжка і ввечері вже «Міс КМА». (сміється). Нехай кожна стане королевою конкурсу через ліжко. Не треба не спати перед конкурсом.

—Питання, яке назріло не тільки у нас, а напевно у багатьох могилянців: що це за гурт «Платіна»? Де ви його знайшли? І чому не запросили якийсь із могилянських гуртів?
—Ви що не знаєте группу «Платіна»? Їх навіть по «М1» крутять.

—Якщо не секрет, скільки ви платите групі «Платіна»?
—Це секрет. Для скептиків: можливо ви просто ще їх не чули, не попадали в той класний ефір на телебаченні.

—А як щодо «Моторолли»?
—Ну, «Моторолла»—дуже відомий гурт, як мінімум повно людей тащаться від їхньої пісні «8 колір». Я голова організаційного комітету, а у нас є блок, який займався комунікацією з гуртами. Вони запросили «Мотороллу» і «Платіну». І що я їм буду казати? Але впринципі, я думаю, що все буде нормально.

—Можеш привідкрити завісу і сказати, хто буде в журі конкурсу?
—У нас буде сидіти соліст гурту «Скай», який ще буде проводити розіграш квитків на свій концерт 11 грудня в КМЦ. Також буде декан роботи зі студентами, якась міс якоїсь номінації якогось року (сміється), представник «Fashion Look», Яна Клочкова, Володимир Вірчіс, Олексій Дєвєєв-Церковний, Світлана Лебедин-Мусійко («Пані Україна-2009»). Колишня «Міс КМА» буде вести це шоу.

—А «Містер-2009» буде вести з нею?
—Так. Я думаю, що це нормальна ідея, щоб вони вдвох вели конкурс, і ми не запрошували нікого зі сторони. Вони вже ідеально знають сценарій, знають в який момент можна сказати якусь прикольну фразочку, щоб підколоти конкурсантку. Бо якщо запрошувати когось зі сторони, то вони ж і сценарію не прочитають і завалять своїми репліками конкурс талантів, дівчата розридаються і взагалі.

—Яким чином відбирали учасниць? Бо так виглядає, що в кожного факультету була квота, і з кожного потрапило щонайменше одна дівчина.
—Ну насправді в нас чотири дівчини з ФЕНу, три дівчини з ФСНСТ, одна правничка, інформатичка, дівчина з ФГНу та ФПрН. Ми вибирали не по факультетах, і коли вже утвердили остаточний список, то помітили, що у нас немає жодної дівчини з першого курсу. Хоча це трохи дивно.

—Дівчат відбирали по зовнішності, правильно? А як же розум?
—Ну особисто для мене розум відіграє роль. Я би хотіла, щоби дівчат відбирали саме за розумом, смєкалкою, банальним вмінням викрутитись на сцені на якесь прикольне питання. І коли мені сказали: «Давай її візьмем, у неї ж довгі ноги», то я зрозуміла, що не всі поділяють мою точку зору.

—Розкажи про найкумедніший випадок під час репетицій.
—Ну у нас був кумедний випадок буквально позавчора під час репетиції дефіле в купальниках. Дівчата виходять під дуже жваву музику, і мені треба було замінити одну дівчину, бо вона не прийшла, і я водила всю шеренгу дівчат. В момент, коли всі дівчата мають стояти, а тільки троє рухатись, я почала танцювати наче я на дискотеці, і постановники почали кричати: «Аня, ти деструктивний елемент, вийди звідси» (сміється).

—А з дівчатами?
—Ну коли дівчата вже відходили дефіле, протанцювали танці, одна учасниця мене питає «Аня, ну скажи які питання будуть під час інтелектуального конкурсу? Щоб ми хоч якось могли підготуватись». Я їй відповідаю: «Сколько ступеней у карбюратора?» Всі дівчата розгублено замовкли, а організатори дуже повеселились (сміється). Щодо інтелектуального конкурсу, ми збираємось, щоб він був, крім екологічного напряму, трохи і розвжального, тому я сподіваюсь, що нам це вдасться. 50% питань будуть на екотематику, а 50% на «смєкалку»

—Як склались відносини між учасницями? Ворогують?
—Ні, не ворогують, а навпаки допомагають одна одній. Наприклад, якщо одна вміє танцювати, а інша—ні, то досвідченіша вказує на помилки і вчить іншу. У нас одна учасниця буде читати вірш, який вона сама написала. Але вона читає його дуже просто. Тому інша конкурсантка, яка читає вірші, так, що аж мурашки по шкірі, вказувала їй де саме треба робити наголос, де голосніше, а де тихіше.

—Аня, що б ти побажала учасницям, як організатор конкурсу?
—Я бажаю їм, щоб вони ходили на репетиції, так як мають ходити, так як я це бачу; щоб вони не переживали, не боялись сцени і щоб вони не впадали в істерику, якщо не пройдуть в фінал.

Квитки на «Міс КМА 2010» можна купити у Віти +380 93 58-713-58

Коментування вимкнено

Колишня Міс, яка проводила минулого року містера КМА буде знову ведучою?
Фейлово.
Прописані жарти?
Фейлово.
Номінація “Міс довгі ноги”.
Ок.
Але я не піду.

by Йа on 09/12/2010 at 12:57. #

А як же «Платіна» і Яна Клочкова?

by Юрій Опаренко on 09/12/2010 at 15:35. #

Пофтикаю на ютубі.
Їм же не дадуть номінацію “Міс довгі ноги”, тому буде фейлово.

by Йа on 10/12/2010 at 14:28. #

“Я би хотіла, щоби дівчат відбирали саме за розумом, смєкалкою, банальним вмінням викрутитись на сцені на якесь прикольне питання. ”

УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ! УЛЯ! ЗОЯ!

фейлово

by йцукен on 09/12/2010 at 15:46. #

Звісно!!!, я це тільки на публіку всім розказую, що хотіла щоб в конкурсі на першому плані були саме Уля і Зоя, але в жюрі на кастингу крім мене ше 6ро, і не всі поділяли мою думку….
Насправді ж звісно всіх обирали виключно за ідеальною фігурою, зростом не нижче 170см і абсолютною відсутністю мозку…
І не вам судити про це, бо ви не знаєте, як я ночі не спала вигадуючи схему залучення в конкурс справжніх Могиляночок, розумних і красивих, а не просто довгоногих …
Схему так і не вигадала,
фейлово (здається це улюблене слово в цих коментарях)

by Стріт on 14/12/2010 at 19:21. #

Уля гавно, зоя окок, Стретовичка не Аня, а Ганна, еоклогічна тема – (puke). Краще б дітям дали на мячі знов по пару грн, ніж кликати якусь гівняну Платину. 4,000 – це вартість ремонту невеликого спортзалу.

by щито on 09/12/2010 at 17:48. #

сам ти гавно.так не кажуть, ти бля, всевишній суддя.

by ска on 13/12/2010 at 18:03. #

Богодаре, Улю, іскра поміж вами незгасна!

by ський on 13/12/2010 at 19:08. #

подивився відео платіни – фейл

by habak on 09/12/2010 at 20:12. #

Мені достатньо було почути їхню назву і побачити пики на афіші, щоб зрозуміти, що це фейл, при чому епічний :)

by Юрій Опаренко on 09/12/2010 at 21:09. #

чого не у вигляді подкасту, як зі стадним? там ви ще весело коментували, у Ганни хороше почуття гумору – вона щось би смішне точно сказала

by Чомусик on 09/12/2010 at 20:48. #

На жаль, у нас не склалося цього разу із обладнанням і запис вийшов нікудишній. Щоб не мучити вас поганим звуком, вирішили зробити з подкасту текстове інтерв’ю.

Наступного разу запишемо нормально.

by Юрій Опаренко on 09/12/2010 at 21:07. #

До речі, запис дійсно смішний, але як і сказав Юра, запис поганенький, я далеко від мікрофона сиділа а Юра близько, от і виходить, що або треба прикручувати звук, коли говорить Юра, або прислухатися, коли говорю я)

by Стріт on 14/12/2010 at 19:23. #

[...] отримала «Платіна» за свій провальний виступ на «Міс КМА 2010», і що квитки на цьогорічний конкурс коштували на 10 [...]

by «Наша служба і опасна, і трудна» « KMA Insider—всі новини Могилянки on 14/12/2010 at 19:13. #