Інтерв’ю з «Дай волю ідеям»

Віталій Рибак—18 лютого 2011


Чому ви вирішили йти на вибори? Коли і як сформувався блок, чия це була ідея?
Блок почав формуватись іще з вересня. Ми з Оксаною (Оксана Стефанюк і Андрій Стадник) зібрали команду. Усі ми добре знайомі.

У чому ваша «фішка»? Чому ви вважаєте, що за вас необхідно голосувати?
Ми збираємось реалізовувати проект, що називається «Кімната відпочинку». Це одна із наших фішок.
У нашій програмі є пункти, які реально виконати, ми зібрали для цього відповідних людей.


Якщо уже говорити про реальність програм, то до вас також є питання. Наприклад, де ви знайдете вільні приміщення для кімнат відпочинку?
Аудиторії можна знайти, а, на крайній випадок, використати підвал, він у нас в першому корпусі великий.
Стосовно кімнати відпочинку, розкажіть, якою вона буде.
Це буде кімната, наприклад, для людей, котрі приїжджатимуть вранці з потяга, у гуртожиток поїхати не встигають, а до пар ще буде час. У такій кімнаті можна буде випити чогось гарячого (будуть чайники), розслабитись у кріслі. Не діло, коли люди сплять у Ботановичах. У ній зможуть відпочивати люди, котрі прийшли у Могилянку раніше, ніж о восьмій годині.

А вас не турбує те, що у вас і у А-41 вийшла дуже схожа реклама?
Ми виходили з принципу незангажованості кольорів. Все робилось під «дошку і крейду». Як і сайт. Те, що афіші були надруковані на день пізніше не говорить про те, що ми підбирали такі ж кольори, все готувалося заздалегідь.

У вас в програмі написано, що буде ремонт, правильно?
Ні.

Як?
Ми не виконуватимемо ремонтні роботи самі. Ми лише слідкуватимемо за вчасним проведенням ремонтних робіт.

У вас у програмі говориться про Міс та Містер факультету. Як часто ці конкурси будуть проводитись, до чого вони будуть приурочені?
Проводитимуться восени, і будуть ніби як відбірними раундами до Міс КМА.
«Заоохоченяя розвитку студентських організацій, участь у яких захоохочується як відпрацювання”—Андрію, як ти ставишся до відпрацювання?
Як на мене, це корисно, адже буль-яка ініціатива має бути винагороджена, якщо вона приносить користь академії.
«Реалізація студентських проектів”—яким чином відбиратимете і реалізовуватимете, де буде брати на це кошти?
Схема уже працює, кошти залучатимето шляхом співпраці з іншими студентським організаціями, наприклад, з такими як Іст-Вест Бізнес.
«Проведення екскурсій по мальовничих місцях України”—а в чому зараз з цим проблема?
Потрібно краще все організовувати. Ми будемо збирати групи, допоможемо організовуватись.

Більшість пунктів Вашої програми можна виконувати, і не будучи в СК. Для чого вам ці повноваження?
Аби мати можливість виконати все, що ми обіцяємо.

Як ви оцінюєте свої шанси у порівнянні з іншими блоками, адже ви назбирали доволі мало підписів?
Я не вважаю жоден із блоків фаворитом. Усі мають приблизно однакові шанси. Стосовно підписів, то у нас була можливість назбирати більше, але після того, як ми назбирали необхідний мінімум, вирішили, що є нагальніші справи. До того ж, інші блоки вели нечесну гру, наприклад, представники Кафедри говорили, що можна ставити підпис лише за один блок.

Ні для кого не секрет, що найефективнішною тактикою на виборах є банальне водіння електорату за руку. Чи збираєтесь і ви приводити людей, щоб вони проголосували за вас?
Ні, на відміну від інших блоків, ми не збираємось цього робити, адже це низько. Ми за чесні і прозорі вибори. Це не пафос. Просто одним із наших завдань є показати своїм прикладом, на якому рівні повинна проходити виборча кампанія — без порушень, без провокацій, без обливання брудом інших блоків. Якщо ми перетворюватимемо вибори до Студентської колегії Києво-Могилянській академії на прокручення «схем», як тоді можна говорити про прозорість виборів на вищому рівні? І з кого взагалі зараз тоді потрібно брати приклад, якщо не з могилянців? На жаль, на даний момент, хвалитися нічим. Все вирішуватимуть голоси людей яких за ручку приведуть «свої люди» обох блоків. Чи ми щось змінимо, чого досягнемо? Буде видно. За нас прийдуть і проголосують ті, хто поділяє наші ідеї. До примусу ми не вдаватимемося. Маєш голову на плечах—думай. Ми сприймемо будь-який результат, лиш би він був чесним.

Вердикт: чорна конячка цих виборів

Найбільш чесний і хороший блок на цих брудних виборах. Неідеально оформлені агітаційні матеріали значною мірою компенсуються безпосередністю і щирістю членів блоку. В хлопців та дівчат є багато хороших ідей, які повинні неодмінно бути реалізовані. Також подейкують, що пісня Юри Векленка має чудодійні властивості: вона лікує вугрі, запори, алкоголізм, безсонницю та інші недуги. Більше того, якщо ви хочете закохати в себе людину, то включіть пісню і поставте перед комп’ютером фотографію коханої людини. Тому думайте головою, голосуйте за «Дай волю ідеям»!

P.S. На перший погляд може скластися думка, що конкуренти недооцінюють потенціал блоку, проте це не заважаєм їм провертати свої чорні справи. За нашою інформацією, декілька днів тому на сайт «D.V.I.» була здійснена потужна DDOS-атака із застосування не тільки могилянських ботнетів, а й ботнетів КНУ та КПІ. Сайт було перенесено на інший домен—http://sk-dvi.isgreat.org—проте на цьому негаразди не закінчилися. Тепер сайт забанений у внутрішній мережі Академії.

Нам залишається тільки здогадуватись, чим блок комусь недогодив, тому потрібно прийти на вибори і дружно проголосувати за «Дай волю ідеям»!

Коментування вимкнено

Ochen’ slabye parni. Spat’ zaxotelos’.

by Garry on 18/02/2011 at 13:30. #

блін, музичка у них на сайті врубається без попередження.

by Олексій on 18/02/2011 at 13:53. #

А це щоб зомбувати.

by Юрій Опаренко on 18/02/2011 at 14:02. #

Насправді вони могли б зробити “ривок”.
А на наступному тижні агітація дозволена?

by Orest on 18/02/2011 at 15:03. #

я очікувала від них більшого на дебатах.

навіть передбачувані питання ставили їх в тупік, що вже казати про “підковирки” від інших блоків..

+ немає своєї власної “фішки”, яка кидалася б в очі.
про А41 можна сказати – офіціні, серйозні
про КК – творчі і активні.
а про ДВІ нічого в голову не приходить.

by Litanna on 18/02/2011 at 15:18. #

в них є власний реп!

by Віталій Рибак on 18/02/2011 at 22:03. #

Про задурювання КК що можна ставити тільки один підпис це не віриться, але тіпи з dvi щиро у це вірять. Розумієте, вони спокійно могли просто сплутати КК з А-41 – на стільки вони неадекватні. Я коли ходив збирав підписи за КК мені мій одногрупник сказав (цитата): „Мне какойто грузин после того как я у него расписался сказал за других не подписываться“

by п’ятикурсник on 18/02/2011 at 16:52. #

котрі прийшли у Могилянку раніше, ніж восьма година. – так і уявляю: іде дєвачка у футболці із написом “Восьма година”, а за нею черга як у маршрутці))

А взагалі, автору непогано було б розібратися із чи не фундаментальними поняттями журналістики “суб*єктивність” та “об*єктивність” та дізнатися звідкись, як саме, об*єктивно чи суб*єктивно, треба писати.

by Yaryy Slav on 18/02/2011 at 17:28. #

дякую, що вказав, зараз виправлю

щодо об’єктивності чи суб’єктивності… ти здивуєшся, але я розумію, що це)
а ле і ти зрозумій, що не все так просто, здається ;). Журналіст так не повинен писати, ага, але ми ж могилянське видання, а для могилянців характерно думати… ;)

by Віталій Рибак on 18/02/2011 at 22:01. #

Ти здивуєшся, але я подякую за адекватне сприйняття не зовсім приязної критики :)

by Yaryy Slav on 19/02/2011 at 16:03. #

хоч і не приязна, та конструктивна :)

by Віталій Рибак on 19/02/2011 at 16:10. #

[...] This post was mentioned on Twitter by tachinka, KMA Insider. KMA Insider said: http://t.co/rrgSGEu — Інтерв’ю з «Дай волю ідеям» [...]

by Tweets that mention Інтерв’ю з «Дай волю ідеям» « KMA Insider—всі новини Могилянки -- Topsy.com on 18/02/2011 at 17:33. #

я тупо не шарю політики блоків.

невже сходити раз на рік на якесь хєровєньке шоу типу міскма є більш бентежним, ніж сидіння на поламаних та не дуже зручних стільцях в більшості аудиторій?
стільці – лише один з багатьох прикладів.

чмирити тупе гавно, через яке в програмах з’являються такі пропозиції як містер-міс-факультету-етс!

by пітбуль on 18/02/2011 at 17:49. #

та мені теж містер-міс-факультету не подобається, пішли разом на ковзанку чи в оркестр?

by Йа on 18/02/2011 at 20:08. #

яке паскудство. а ще й спортивний майданчик на другому плацу!

by пітбуль on 18/02/2011 at 20:36. #

голова D.V.I. пише україномовний репчик ^_^

by жидофашист on 18/02/2011 at 20:38. #

Найбільш інтеліґентний блок. Могилянську спільноту має тішити, що серед нас не перевелися ще ті, хто вміє гідно себе вести.

by SNDNK on 18/02/2011 at 22:45. #

особливо має тішити спільноту саме те, що блок ідучи в СК не бачить реальних проблем, але конкурс міс(тер) КМА буде кожного року. круто

by Philipp on 20/02/2011 at 10:13. #

Згідна, Міс/Містер КМА–це епік-фейл.

Те, що блок дивиться на роботу СК через рожеві окуляри це і так зрозуміло, але, перепрошую, інші блоки, прикладом, кк, також неадекватні в цьому відношенні. Сімейність блін. Порозводилося філософів з романтизованим світоглядом. Що за абстрактні поняття і пункти-«канфєткі» в програмі?

Йшлося про те, що, будучи непримітними серед інших блоків як за подачею, так і за змістом своєї агітації, люди з DVI вирізняються врівноваженістю поведінки: ні нездорових амбіцій, ні пафосу, ні ворожості до суперників. Нічого. Ну сміховинний ролик на сайті з агітаційним речитативом, і що? Він нічого не міняє в загальній картинці: DVI–слабенький блок з почуттям власної гідності (а не «чюствам собствєннай важнасті», як в інших блоків).

Все ж попри посередність блоку переконана, що в СК їх робота, може й не така «креативна» і «творча», проте була б більш тверезою і ефективною, аніж робота тих же кк, нездатних до генерування ідей самостійно без прошарених благодійників. Перепрошую за категоричність, але не тільки в мене агітація кк асоціюється з людьми з ТНР, і, хоча члени кафедри не заперечують свого стосунку до них, складається враження, що доробок маладой каманди в ідейному доробку кк мінімальний через кричущий почерк ідейних натхненників кафедри на афішах. Люди з DVI хоча б думають самі.

by SNDNK on 20/02/2011 at 11:07. #

частково погоджуюсь із попереднім коментом, але з іншого боку – вашко поводитися негідно, коли на тебе інші не звертають уваги, сручись між собою..

by пацик on 19/02/2011 at 14:41. #

Чуваки просто капитулировали, поняли что им не выиграть и решили подать ето как благородство. А вот а41 откровенно проиграв рекламную и слив дебаты надеются на приводы как бы тут SNDNK – неадекват, ты хоть дебаты глянь: они ж даже не готовились, Виталику позор, его уложили, Шакро тож. А вас бездарных искренне бесит что вы неспособны творить. Вы обычные и серые и стремитесь все заунылить, типа: творчество вам в СК не поможет. А раздавать ручки, ето вообще уныло. Я с Москалевсом помогал самым интересным людям на етих выборах. Теперь будет война машин привода и все что тут написано не имеет влияния на то кто победит.

by Romanenko on 20/02/2011 at 12:55. #

Romanenko, справа не в тому, що вони—хороші, а ви—погані. Вони ніякі, а ви «творчі» і «креативні» (я апелюю саме до цих слів власне тому, що про кк всі говорять, обов’язково вживаючи їх, треба визнати). Кажучи «ви», я маю на увазі вас з Москалевським, а не дітей з кафедри. Краще прості смертні з а41 з їх сірістю, ручками, і конкретними приземленими ідеями, аніж ваші пішаки. Чи ви буде ними ходити всі 2 роки каденції? Не влом, ви ж дорослий дядько?

Так, ви круті, ідеалістична програма і концептуальна агітація вигідно відрізняється від інших, да, ви виграли дебати (Блін, як же посміхає оце постійне «Ми ж правильно говоримо?» і «Тааа!» половини залу, приведеної вами. Красавци, як і минулого разу), і, якби я була фрешом (або просто людиною не в темі), то підтримувала б вас. Два роки тому я голосувала за Так Не Робиться тому, що було видно: частина людей з блоку—шарющі люди (взяти хоча б ваш Plazerazzi) з нестандартним підходом до студентського життя. Не поважаю кафедру тому, що вони виїжджають на вашому з Москалевським авторитеті і ведуть себе, як олімпійські боги. Ви заслуговуєте васхіщєнія, вони—ні, бо вони нічим особливим не відрізняються, окрім того, що перебувають під вашою материнською опікою.

А з машинами приводу прудиуса на вас нема.

by SNDNK on 20/02/2011 at 13:53. #

Ой ну да ладно. Коли Тімашенко і Яник користуються політичнимим консультантами заради виборів, то ніхто особливо за Вітренко не голосує, хоч вона і справжня і вірить в те що робить.

by Orest on 21/02/2011 at 18:55. #

Ворзелянин,
якщо ти не голосував за Вітренко, то це твої проблєми))

by SNDNK on 22/02/2011 at 09:50. #

Це не мої проблеми. те за кого я голосував, моя особиста справа, просто користуючись твоєю логікою можна голосувати за Вітренко. Шлях – в нікуди.

by Orest on 22/02/2011 at 12:48. #

Міша, ви б обережніше допомагали, а то КРУ вже виїхало :)

by Юрій Опаренко on 20/02/2011 at 14:16. #