Квіт підтримав Януковича

Юрій Опаренко—3 серпня 2011

Напередодні Дня незалежності група українських інтелігентів раптом вирішила написати президенту Януковичу листа, в якому вони висловлюють свою підтримку боротьбі з корупцією, що її проводить Віктор Федорович. Серед «підписантів» виявився і президент Академії Сергій Квіт. Варто зазначити, що Сергій Миронович підтвердив кореспонденту Обкома той факт, що він дійсно поставив під цим листом свій підпис.

Нижче наводимо повний текст листа, що опинився у руках журналістів УНН:

«У протистоянні між громадянами і корупційною системою, яка ось уже двадцять років душить громадянське суспільство, Ви, пане Президент, твердо стоїте на боці народу. Тут ми згідні з відомою громадською діячкою професором Ольгою Богомолець і хочемо підтримати її відкритого листа до Вас», — йдеться у посланні представників української інтелігенції до Президента України Віктора Януковича.

«І коли ми бачимо реальні конкретні кроки з подолання корупції, які Ви робите, ми свідомо і впевнено підтримуємо Вас на цьому шляху. Кожен з нас, що тут підписався, міг би навести реальні приклади того, як звернення до Президента давало однозначно позитивний результат. Як Ви, пане Президент, заступаєтеся за скривджених людей, як Ви обороняєте від нищення справжні державні вартості, як Ви, без огляду на особистості, займаєте принципову позицію у боротьбі з корупціонерами. Саме завдяки Вашому втручанню вдалося зберегти Інститут українознавства. Саме Ви втрутилися в ситуацію, коли ми звернулися з тривогою про те, що масово вирубуються реліктові ліси поблизу Львова… І подібних прикладів можна було б навести чимало. Ви завжди стоїте на позиціях захисту загальнолюдських вартостей і держави», — сказано у листі.

«Це непроста справа — переламати хребет корупційній системі, яка існувала в незалежній Україні завжди. Ви, пане Президент, взялися за це. Ви відчули, який колосальний спротив чинить ця система, який тиск на Вас вона здатна організовувати. Але це хоч складна , однак вдячна справа, Вікторе Федоровичу. І чесні люди, а їх в Україні більшість, підтримають Вас. Ви лише повинні чітко триматися вибраного курсу. І не зважати — свій чи чужий: раз було зловживання, завдано шкоди державі — повинен відповідати.
Люди уже починають вірити в те, що Ваше змагання за правову державу матиме успіх. Корумпований чиновник уже почав боятися, бо майже кожного дня когось із зловмисників арештовують, ловлять на хабарях і притягають до відповідальності. Це правильний шлях. І можливо потрібна ще більша жорсткість. Ми у цьому на Вашому боці, пане Президент. І ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть , щоб в країні був порядок. Маєте рацію, демократія це не хаос і не безпорядок. Державна служба це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите.
Реформи почалися. Ми дочекалися. Йдіть відважно обраною Вами дорогою — реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного урядування. З вами — народ», — йдеться у листі представників української інтелігенції до Президента.

А давайте тоді запросимо пана Ялинковича на цьогорічну Посвяту?
Джерело — УНН

Коментування вимкнено

Я сподіваюсь, це сарказм.

by Богдан Кулинич on 03/08/2011 at 17:12. #

Ну Сергій Миронович — це не Шелдон, йому якось не личить сарказм.

by Юрій Опаренко on 03/08/2011 at 17:26. #

Еще один признак апокалипсиса.

by жидонацист on 03/08/2011 at 17:29. #

http://www.president.gov.ua/news/20882.html — Яник подякував представникам інтелігенції. Значить, не фейк і не сарказм.

by Юрій Опаренко on 03/08/2011 at 17:36. #

Це триндець якийсь… Рибе гниє з голови. Невже почався процес?

by stupakovska on 03/08/2011 at 18:22. #

Як бачиш.

by Юрій Опаренко on 03/08/2011 at 18:34. #

Чудово узгоджується з більш раннім постом на інсайдері про звіт діяльності фонду “Відродження”.

by Gladun on 03/08/2011 at 18:53. #

При Брюховецькому такого не було!

by Юрій Опаренко on 03/08/2011 at 19:02. #

Не было, говоришь? А дерибан с Приазовьем?

by Кейнсианец on 03/08/2011 at 21:55. #

абидна:(((

просто до боли уже обидно.

by you_know_why on 03/08/2011 at 19:30. #

Вже почалася боротьба за президентство в НаУКМА. Жорстко))

by Св on 03/08/2011 at 19:45. #

На Укрінформі прізвище Квіта кілька годин виділеним червоним провисіло. Мабуть теж вкурювали.

by Gud on 03/08/2011 at 21:14. #

думаю, це жорстокий сарказм. не більше. не вірю

by йоу on 03/08/2011 at 22:38. #

Нє, ну…

Це не виглядає як фейк або стьоб. Інакше не було б підтверджень, не було б підписів голови НАН і ще якихось серйозних котів з Шеви.

Одразу хочу сказати: дійсно, кожен має право висловлювати свою громадську позицію стосовно політики, політики і політики.
Але подібні кроки – це більше, ніж пересічні заяви. Це, якщо хочете, декларація про лояльність. Між рядків звернення легко читається підтримка влади у анти-опозиційно-корупційних процесах. Відповідно до думки “моральних лідерів народу”, як їх пафосно назвали на офіційному бложеку Хама, нам потрібна “ще більша жорсткість” і порядок у боротьбі “цивільної армії на службі народу” з якоюсь невідомою йобаною хуйнею.

У світлі підтримки нашим перзидентом подібних заяв стає зрозуміло, чому мозаїку про “ум, чєсть і совєсть нашей епохі” досі не прибрали з фасаду першого корпусу. Не здивуюся, якщо скоро поруч зі словом “партія” на синьо-білому тлі з’явиться набір літер Р, Е, Г, І, О, Н, І та В.

Безумовно, політичні очки перед владою – потрібна штука для будь-якого залученого в політику хохла. Згадаємо позбавлення “НеТак”-івця Кравчука звання почесного професора у 200(6/7) році.
Але яка ціна нинішнього обміну? На що тут розраховує Квіт? На те, що приєднання до заяви поставить його в очах влади на рівень Губерського? На якусь потенційну посаду у міністерстві? На нагоду закорєфанітися з овочем і “підсидіти” Табачника? Малоімовірні і вельми абсурдні перспективи, в той час як…

…Єдиний очевидний результат цього – остаточно зруйнована репутація Квіта як голови незалежного університету. Перехід у режим барометра. Того, який показує, куди вітер дме, ага.

by Parappa the Rapper on 03/08/2011 at 22:41. #

Тоді поясніть інформацію, чому опозиція – в лиці Тимошенко т.д. – подякувала за цього листа.
І чому так багато підписалися – що, геть усі зрадники типу?
але дійсно все, все, все дуже, дуже, дуже дивно.

by Олена on 04/08/2011 at 07:29. #

Начнём с того, что Тимошенко – не оппозиция, а просто дура.

by Кейнсианец on 04/08/2011 at 07:51. #

Жах. Хід конем з боку Анки Геббельс проведений дуже, я б навіть сказав надто, вдало.

Мало хто поцікавився нещодавнім зверненням Андруховича, Гориня, Дзюби, Жадана, Шкляра, Карпи та інших до Яника з вимогами припинити політичні репресії проти опозиції, за що, власне і подякувала Тимошенко.

Цей інформаційний привід заглушили іншим – нашвидкоруч зліпленою совковою одою про мудрість і сміливість нашого гаранта. Аргументація типу “я чув, що він ліс захистив” або “ну, я підписав, бо цим займалася моя знайома баба” з боку килимкової інтелігенції чудово поєднуються з загально неадекватним тоном цього звернення і заліплюють інформаційний простір.

А потім прості людоньки, не звертаючи уваги на взаємовиключні параграфи, думають, що Тимошенко підтримала саме цю фігню.

Знміаю капелюха перед президентськими політтехнологами.

І так, Олено, не варто осудливо називати запроданцями банальних пристосуванців. Для того, щоб бути “запроданцем”, потрібно спершу мати принаймні щось (гідність, принципи, репутацію, довіру), що можна продати. Тут на “запроданця” хочь якось тягне хіба що Квіт.

by Parappa the Rapper on 04/08/2011 at 07:55. #

Янукович – король. Квит – отец. Дико респектую пацанов.

by Вася on 03/08/2011 at 22:46. #

ДА ВАЩЕ НАМАНА КВИТ ЧЕТКИЙ ПАЦАН ХУЛЕ ВИТЮНЯ БРАТЮНЯ

by КОЛЯН on 03/08/2011 at 22:56. #

[...] Сьогодні зранку на особистому блозі Сергія Квіта нарешті з’явивсядопис, в якому Сергій Миронович пояснює, чому він підписав листа до Януковича. [...]

by Квіт пояснив, чому підписав листа « KMA Insider—про Могилянку, могилянців і все могилянське on 04/08/2011 at 07:57. #

[...] доволі підлабузницький (з текстом можна ознайомитися тут). Та і сама ідея боротьби Януковича з корупційною [...]

by Могилянські записки… про корупцію « Дамітріанство on 04/08/2011 at 08:36. #

ах знову всі могилянські псевдонацики, радикальні як п’ятнадцятилітні малалєтки, пісяють кип’ятками..

ну, блеать, спробуйте побудуйте державу/університет на своїх вузьких чєрєпушках, Квіт хіба зафейспалмить ваші потуги, із щирим жалем.

ну і звісно, вірте далі, шо Брюху Академію за партію шахмат п’яні офіцери віддали

by пацик on 04/08/2011 at 08:54. #

Для довідки – попередні 18/19 років Могиляночка/Україна якось жили собі без офіційного виспівування інтелігенцією дифірамбів на адресу наших мудацьких політиків. Можете прив`язати до цього всі можливі негаразди у гуманітарній сфері, щоб захистити свою хитку позицію.

Мнє вас жаль – не валідний аргумент.

І не обов`язково бути “п`ятнадцятирічним псевдонациком”, щоб не любити недолугі пафосні заяви. Інакше це вже совок. Адже не долучитися до підтримки лучезарного овоча – це буржуазний націоналізм, amirite?

by Parappa the Rapper on 04/08/2011 at 09:15. #

ні народ, це не фейк http://tyzhden.ua/News/27846

by Maryna Mishchenko on 04/08/2011 at 09:09. #

Президент Академії не читає, що підписує… WTF…

by Hanna on 04/08/2011 at 11:38. #