Степаненко не вигянатимуть

Віталій Рибак—23 вересня 2011

За інформацією анонімних джерел вчора відбувалася нарада керівництва Академії, на якій розглядалося питання скандальновідомої Дар’ї Степаненко. На даний момент не відомо про застосування до студентки яких-небудь санкцій. Нє, ну розірвання корпоративної угоди — це не санкція, це так.

Сьогодні також з’явилися попередні коментарі стосовно вчорашнього інциденту від Президента Могилянки. Зокрема, в записі на своєму блозі Сергій Миронович повідомив про те, що інформація про скасування Табачником фінансування ремонту могилянських гуртожитків та про лист з Верховної ради з вимогою відрахування не відповідає дійсності.

«По-четверте, попередній аналіз усього контексту зазначених подій дозволяє зробити висновок про сплановані провокації, пов’язані із спробою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії, спрямованої на лобіювання прогресивного законопроекту про вищу освіту, суду проти Дмитра Табачника та інших легальних дій і протестів, що заперечують освітню політику чинного Міністра освіти і науки, молоді та спорту України», — заявив пан Квіт.

Вчора ввечері почали з’являтися перша реакція на вчинок студентки ФГН-2 і серед могилянської громадськості. Професор кафедри політології Олексій Гарань підкреслює, що розуміє Дарину Степаненко емоційно, але виправдовувати її не збирається. «Звичайно ж, діяльність Табачника на посаді міністра, м’яко кажучи, несе велику загрозу не тільки українській освіті, а також єдності українського суспільства. Емоційно я її розумію, але виправдовувати її дії не буду, бо як викладач вважаю, що мають застосовуватись інші методи », — підкреслив він у коментарі для Фокус.ua.

«Занадто дєткі захопилися, якшо вже шось і робити, то якось організовано і на нормальному рівні, а не дешеву показуху. Позорять Могилянку. Найбільше харить, шо висловлюються від імені всієї КМА», — повідомила нєкто SMB в коментарях до попереднього запису Інсайдера.

«Все-таки, поламали дівчині життя, без Могилянського диплома нікуди не візьмуть», — підсумувала наша Маша.

Коментування вимкнено

гнать ее надо!!!!!!!

by справедливость on 23/09/2011 at 18:17. #

погоджуюсь! їй не місце в могилянці!

by таккак on 23/09/2011 at 18:56. #

плюсую. я би, якшо чесно, їй сам віником по обличчю з”їздив…до речі, це палаткове містечко також варто розігнати…

by dbi on 23/09/2011 at 19:20. #

А пам’ятаєте, в 2006 році день ФСНСТ? Тоді одного хлопця вигнали, іншого- зняли з посади старости і розірвали угоду. І те, що вони тоді зробили ( я вже не дуже пам’ятаю – але то були якісь вульгарні жарти чи щось таке), в порівнянні з ОЦИМ – земля і небо. Чому ж тоді ЇЇ не вигнати?????

by Яра on 23/09/2011 at 19:28. #

Ви йобнулись чи шо? Ви уявляєте, якого розголосу це набуде, якщо до неї застосують відверті репресії аж до виключення? Це буде “підпис-2″.

by Вася Пупкин on 23/09/2011 at 19:58. #

какая серьёзная реакция на “серьёзные” события.

персонификация конфликта в лице этого самого эээ, как его, Табачника, и перевод его в сферу интимного из сферы социального (в строгом смысле слова) служит только удовлетворению общего чувства юмора. если проблемы лежат в плоскости кособокости нашей “освитней политыкы” – то зачем же их сводить в плоскость “национализма” и “нэвигласа Табачныка”? если уж что-то делать, то делать напрямую через министерство, а не через бессмысленное сейчас (уже не 68-й, далеко не он!) стояние на площадях с бумажками.

ну выебнулась девочка, ну и хорошо. кто ж ещё знает про братство святого луки и студентов второго курса (ну, теперь уж знают. наверное.). но уж ТАКОЕ раздувать – ой да ладно! медиа-бум, вашу мать.

by comment on 23/09/2011 at 20:09. #

а по-моєму не можна її виганяти…покарати – так, але не виганяти…зрозуміло,що вона зробила неправильно і всіх підставила, але якщо ми позиціонуємо себе як одну могилянську сім’ю, то тоді не можна виганяти члена цієї сім’ї…це створить прецедент..тоді багато кого можна буде потім вигнати…оголосити догану, оштрафувати, але не виганяти

by Макс on 23/09/2011 at 20:13. #

в каждой семье есть свои сумасшедшие родственники.

by Andy on 23/09/2011 at 20:22. #

В сімї не без уродів…

by Roman on 24/09/2011 at 07:51. #

Оставлять нельзя выгонять.

by Батя on 24/09/2011 at 05:31. #

Було б добре, якби студенти, а не адміністрація, могли визначити виганяти її чи ні. Це було б справедливо.

Адміністрація вже в будь-якому випадку не зможе її відрахувати, бо це створить прецедент.

by Гладун on 24/09/2011 at 08:57. #

Напомню, студенты (СК) уполномочены решать, исключается ли студент или нет. Такой вопрос самоуправление решает согласно Закону о Высшем образовании, так нелюбимому нашей доброй администрацией.
Кто б вдул Степаненко? Она реально страшная. Надо одеть пакет ей на голову.
Знаете, если её выгонят, то на это никто не обратит внимания. Я всегда говорил, что историки бесполезны.

by Свечной заводик on 24/09/2011 at 09:29. #

звідки ти такий корисний взявся??

by Макс on 24/09/2011 at 14:23. #

ну..якщо зважати,що я її ніколи не бачив…просто говорячи про одну людину ти зачепив чверть факультету..тільки невіглас мислить абстрактно..

by Макс on 24/09/2011 at 18:06. #