Міт Могиліанка

Юрій Опаренко—9 січня 2013

Саме так називається нове відео, яке зняв наш улюблений експерт з викриття фейкових новин, а за сумісництвом викладач Школи журналістики Юрій Панін.

Відео дуже якісне, особливо всім подобається те, як диктор вимовляє слово «Могиліанка». Дехто вже навіть нарізав собі войсвовер на рінгтони.

Разом з тим не обійшлося без питань, зокрема, могилянці з патріотичної організації «Український студент» питаються:

Добрий день!

Пане Юрій, скажіть, будь ласка, де можна зустріти інтернаціональних неслов’янських побратимів, які проскакують на відео у фрагменті з 2:40 по 2:44? Чи це ви, як справжній професіонал-журналіст, вирішили використати фрагмент відео зі стоків?

Слава нації!

Коментування вимкнено

Брюх на видео какой-то ненастоящий. Может, тоже со стоков?

by Го on 09/01/2013 at 20:34. #

Що за стоки? На цьому відрізку відео я, мій корєш, викладач з ОПСШІ та однокурсниці з факультету інформатики.

by Дмитро on 09/01/2013 at 21:30. #

Могіліанка, да.

“It is the first pro-Ukrainian university… without ideological dogmas”. Перша ж фраза доставила. Ну і канєшна же nation building.

“Based on the maximal personal fulfillment” i “on the principle that it is impossible to teach”. Ггг. Саме тому у нас на магістерці лекції обов”язкові, і на першому курсі, чув, хочуть те саме зробити. Шоби дєткі нє распускалісь. (Ну це правда не до відео, а до адмінів.)

Ще вражає те, як вони наполегливо пхають напівбожевільного клоуна і хама Юрія Опанасюка, який на парах волає про свою геніальність, каже, що він безсмертний (бо опанасюк, а-танатос) і змушує по 100500 разів записувати анотацію до своїх курсів, а також на порожньому місці докопується до порядних людей в їдальні, на плацу і в коридорах, в ці відео (на 2:36).

Але в принципі досить гарно, нада сказать. Мнє в основному пондрявілось.

by дмитро грудінін on 09/01/2013 at 21:55. #

Дмитро, не гоні на Опанасюка!
Він реально геніален. І “а-танатос” це не більше, ніж звичайний прикол. Я багато що виніс з його курсів. Не тільки знання по конкретних предметах, але і дещицю життєвої мудрості

by Рома Авраменко on 10/01/2013 at 09:39. #

Ну, знаєте, Копань теж геніальний. І Пашков.
Все ж мені чомусь здається, що університет не цирк.

by дмитро грудінін on 13/01/2013 at 09:33. #

Выходит, что прошлый похожий видеопроект по выклянчиванию спонсорства поимел успех. Но если раньше хвалебные оды были хоть более менее оригинальными, то теперь все держится на маркетинговой тривиальности благодаря многократному повторению слов “успех”, “свобода”, “лучший”, “новатор” и т.д.

by Обыватель on 10/01/2013 at 09:42. #

ви теж бачили афро-американця на відео?

by Got_addicted on 16/01/2013 at 21:19. #

Симпатичний ролик. Тут і брюх і Мінаков і Юрій Арценович.. Пригадую як один мій знайомий, який навчається в Швеції, сказав, що Опанасюк – символ Могилянки. Приємно бачити обличчя дорогих викладачів.

by Андрій on 17/01/2013 at 17:30. #